ai shiteru yo

Wpis

czwartek, 27 grudnia 2012

Ja i reszta

Czesc wszystkim!

To mój pierwszy blog, i nie wiem jak mi wyjdzie. Mam nadzieję, ze sie spodoba :)

 

To zaczne od opisania Siebie, abyście wiedzieli, z kim macie do czynienia ;>

Mam na imię Ewa, lat-16. Kocham sport! Uwielbiam to! Bieganie, judo.. to coś co mnie odpręża i znajduje w tym ucieche. Po co to robię? Dla figury? Dla formy? Nie. Robie to bo to kocham. Każdy z nas coś uwielbia. Inni jazde konno, inni pływanie lub coś innego. Nie walczycie o to? Bo ja walcze. O Każdy kilometr, o każdą nową technikę. 

Poza tym uwielbiam też oglądac Anime! W to wkręciłą mnie moja koleżanka, pseudonim- ziwerzu! Tat taak..wiem. Zazdroscicie co? :D No ogarnijcie taką ksywe XD. Ale do rzeczy: ona mnie w to wciągneła. Od gimnazjum zaczełam oglądac anime. PAmiętam jeszcze, że pierwszym był Death Note, potem Pandora Hearts  a reszta.. trza było szukac na własną ręke! A co myśicie! Ale powiem Wam, że warto. Każdy ma tam swoją ulubioną kategorie. Moją jest..yy.. yaoi? XD nie no żartuje! <choc też to uwielbiam *.* > jest nim mianowcie kryminał. Kocham je! Np: umienko, ktore jest moim ulubionym anime, czy też Higurashi. Oczywiscie..dosc krwawe..ale jakże wciągające!

Poza tym.. uwielbiam pisac! Dlatego własnie powstał ten blog. DO niego "zaprowadziła mnie" moja przyjaciółka Nikola. Też chciałam opisc coś ludziom, którzy nie znają mnie osobiscie. Którzy tez uwielbiają pisac o sobie, ponieważ uwazają, ze są ciekawi. Bo sa! Każdy z nas jest niepowtarzalny i oryginalny, ldatego też, jest taki wyjątkowy i ciekawy. Chciałam się sobą innym podzielic. Swoją radoscią, smutakami..wszystkim! 

Rysowanie..ah .. kocham! *.* <ale sie powtarzam z tym kochaniem xD> Uwielbiam rysowac, yaoi, mange jak sie da domyślic ogólnie. A szczególnie blondynów z pięknymi oczami. Oni wychodzą mi najlepiej. w Sumie..to nawet jak wysuje dziewczyne to wychodzi mi chłopak Oo. 

 

Jeżeli będziecie chcieli się o coś zapytac, o co kolwiek! mogą to byc pytania osobiste, mniej lub wiecej. Moga dotyczyc ogólnie mnie, judo, anime..czego chcecie! jeżeli będzie to w miare normalne <a nie typu: co dzis mam na sobie xD> to z chęcią odpowiem. 

 

Pozdrawiam gorąco!! 

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
kagamine
Czas publikacji:
czwartek, 27 grudnia 2012 22:23

Polecane wpisy

Archiwum

Zakładki

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa